Przychodzimy dziś do Was z kolejnym rankingiem. Pod lupę bierzemy jednego z najpopularniejszych producentów zabawek dla dzieci na świecie – Little Tikes. Jest to producent zabawek, który słynie najbardziej z zabawek wykonanych z tworzywa sztucznego. Warto jednakże nadmienić, że jest to tworzywo najwyższej jakości, które cechuje się niedużą wagą, ale maksymalną wytrzymałością, dzięki czemu nie jest to zwykły plastik.

Pierwszym produktem na naszej liście jest dmuchany plac zabaw.

dmuchaniec ogrodowy, dmuchaniec, little tikes, dmuchany plac zabaw

Dmuchany plac zabaw Little Tikes to solidny produkt, który znajdzie zastosowanie zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na placu zabaw, czy imprezie publicznej. Dmuchańce Little Tikes są bardzo często używane w kącikach dla dzieci – na przykład podczas corocznego Biegu Marszałka.

Następną z wyróżnionych zabawek jest Stół Wodny Fabryka Fontann.

stół wodny, zabawki wodne, little tikes, fabryka fontann, zabawka z reklamy

Fabryka Fontann nie jest zwyczajnym stołem wodnym, jakie możemy znaleźć w ofercie konkurencji. To niesamowity produkt, który jest gwarancją genialnej zabawy, która szczególnie dużo frajdy przyniesie podczas gorących letnich dni. Stół Wodny Fabryka Fontann marki Little Tikes oferuje kreatywną zabawę polegającą na tworzeniu własnych fontann z wykorzystaniem rozmaitych elementów, które dostępne są w dostawie. Należą do nich przeróżne rurki, pompy wodne, kolanka, łączniki, oraz inne akcesoria. Zabawa jest niezapomniana!

Żółwik! Nie, to nie młodzieżowe przywitanie – to najlepsza piaskownica plastikowa na rynku zabawek!

Radosny zielony żółwik ze skorupą to najlepsza i najbardziej uniwersalna piaskownica, jaka powstała! Za uczciwą, bardzo korzystną cenę otrzymujemy klasyczną piaskownicę plastikową, która posiada 2 siedziska, wygodną i łatwą w użytkowaniu pokrywę, a także wystarczającą wielkość, by mogła bawić się dwójka maluchów. Jest to bardzo optymalny produkt, który idealnie sprawdzi się w każdym placu zabaw i ogrodzie.