Bycie eko to nie tylko miły ukłon w stronę Matki Ziemi, oraz swego rodzaju obywatelskie, ziemiański obowiązek. Bycie eko to styl życia, oraz ideologia, która sięga dużo dalej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście nie trzeba się identyfikować z tym ruchem, żeby kupować drewniane zabawki! Mają one zdecydowanie więcej zalet, niż to, że są ekologiczne. Dajmy na to fakt, że są śliczne, przypominają nam ręcznie robione zabawki z dawnych czasów, oraz zazwyczaj są dużo solidniejsze, niż plastikowe zabawki na raz.

Viga Toys

To prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych producentów zabawek drewnianych. Zabawki tej marki cieszą się ogromną popularnością. Wiele z nich to typowo edukacyjne zabawki, które doskonale sprawdzą się również w placówkach publicznych. Zabawki drewniane marki Viga Toys to świetny wybór, który łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość, oraz niską cenę.

Kidkraft

Kidkraft to zabawki drewniane zza oceanu. Amerykańska firma produkuje wysokiej jakości domki dla lalek, oraz domki dla dzieci. Są one prześliczne, bardzo ładnie wykonane, a jednocześnie solidne. Kidkraft to bardzo dobra marka, która śmiało może konkurować z gigantami takimi jak Smoby. Mają zasadniczą przewagę – Smoby nie robi domków z drewna!

Masterkidz

zabawki drewniane, zabawki z drewna, masterkidz, brykacze.pl

Zabawki Masterkidz są jedyne w swoim rodzaju. Jest to niesamowita firma, która ma miliony genialnych pomysłów. Jednym z nich jest Tablica STEM. Są to dziurkowane panele, z których można budować całe ścianki, lub używać ich w wersji wolnostojącej. W dziurkach można montować kolorowe kołki, śrubki, diamenciki, oraz przeróżne inne akcesoria. Zabawka rozwija kreatywność, ale ma też funkcję edukacyjną. Można na niej montować mechanizmy z kół zębatych, lub nawet całe systemy hydrauliczne z rur i pompy.

Więcej o Masterkidz przeczytasz u naszych przyjaciół: https://blog.brykacze.pl/zabawki-drewniane-masterkidz/zabawki/