Jeśli jesteś świeżo upieczonym rodzicem i szukasz zabawek dla swojego maluszka, to trafiłeś w dobre miejsce! W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się zabawkom dla najmłodszych. Poniżej przedstawiamy wybrane przez nas najlepsze zabawki dla niemowląt.

Niebieska Karuzela Na Łóżeczko Cotoons + Śliniaczek

zabawki dla niemowląt, zabawki dla dzieci, karuzela na łóżeczko, smoby cotoons, brykacze.pl

Wspaniała zabawka dla najmłodszych pociech. Karuzelka do mocowania na łóżeczko dziecięce nie tylko pomoże maluszkowi zasnąć dzięki obracającym się stworkom, lecz również dzięki projektorowi, który wyświetli na suficie przepiękne wzorki.

Pozytywka Projektor Smoby Cotoons Lampka Nocna

pozytywka dla dzieci, zabawki dla niemowląt, zabawki dla najmłodszych, smoby cotoons, lampka nocna, brykacze.pl

Cudowna zabawka, która łączy w sobie kilka funkcji idealnych dla najmłodszych maluszków. Zabawka posiada projektor, który wyświetli śliczne obrazki, a poza tym pozytywka zagra uspokajającą melodię. Ma też funkcję lampki nocnej, która ułatwi zasypianie.

Mata edukacyjna Smoby Cotoons

kojec dla dziecka, mata do leżenia, leżaczek dla dziecka, edukacyjna mata, brykacze.pl, smoby cotoons

Smoby Cotoons to cudowne zabawki dla niemowląt, które zawsze będą trafionym zakupem. Mata edukacyjna tej marki również mieści się w tym schemacie. Składa się z wygodnej maty do leżenia, wiszących na górze zabaweczek, oraz szkieletu trzymającego wszystko razem.

Baby Born Miękka Lalka Przytulanka

baby born, zabawki dla niemowląt, lalka przytulanka, brykacze.pl, sklep z zabawkami

Lalka marki Baby Born przeznaczona dla najmłodszych użytkowników. Może być używana już od urodzenia dziecka, ponieważ jest mięciutka i bezpieczna. Maluszek może ją przytulać i ściskać, co jest dla niego bardzo przyjemne. Laleczka jest miła w dotyku, a ściskanie jej uspokaja.

Interaktywny Stolik Z Siedziskiem Smoby Cotoons

stolik interaktywny, stolik edukacyjny, zabawki dla niemowląt, smoby cotoons, brykacze.pl

Stolik interaktywny marki Smoby Cotoons to świetna zabawka, która pomoże Twojemu dziecku rozwijać się właściwym torem. Najmłodsze maluszki mogą siedzieć w specjalnym siedzisku na środku, a gdy dziecko podrośnie, siedzisko można zlikwidować i zwiększyć powierzchnię stołu. Stolik posiada sygnały świetlne i dźwiękowe.