Zbliża się kolejne wielkie wydarzenie w kalendarzu branży zabawek. Targi Kids’ Time 2019, które odbywają się co roku w Kielcach, startują już 20.02. Za niecały tydzień wszystkie wielkie firmy zabawkowe spotkają się w Polsce, by zaprezentować siebie i swój asortyment, a także porozmawiać z kontrahentami, czy zdobyć nowych klientów. Wśród nich znajdzie się po raz kolejny firma Leker.pl.

Hurtownia zabawek Leker.pl

Hurtowe centrum dystrybucji Leker to polska firma, która zajmuje się importem i sprzedażą zabawek. Zaopatruje wiele sklepów, placówek edukacyjnych, oraz edukacyjno-wychowawczych w całym kraju, oraz poza jego granicami.

Wyłączny dystrybutor Fisher Price Outdoor, Big, Injusa

Leker.pl może poszczycić się mianem wyłącznego dystrybutora aż trzech marek zabawek. Jeśli zajmujesz się sprzedażą detaliczną, to chcąc sprzedawać te marki, musisz je kupić właśnie u nich.

Kupuj w dropshippingu

Dropshipping to cieszący się coraz większą popularnością model współpracy B2B, który polega na tym, że hurtownia prowadzi wysyłkę towarów bezpośrednio do klientów sklepu partnerskiego. Dzięki temu sprzedawca nie musi trzymać całego asortymentu na własnym magazynie.

Kontakt z Lekerem

Jeśli nie wybierasz się na targi, to nadal możesz spotkać się z przedstawicielami Lekera biurze handlowym. Znajduje się ono w miejscowości Chynów, w centralnej Polsce. Jest to w okolicach miast takich jak Grójec, Piaseczno i Warszawa.