Trampoliny są obecnie niekwestionowanym hitem, jeśli chodzi o aktywny wypoczynek i rekreację. Mamy do wyboru korzystanie z ich dobrodziejstw w parkach trampolin, na zajęciach fitness, lub we własnym ogrodzie. Oczywiście zakup porządnej trampoliny wiąże się z dość dużym wydatkiem, ale biorąc pod uwagę koszty karnetów, po jakimś czasie na pewno się zwróci.

Trampoliny ogrodowe firmy Berg

Trampoliny holenderskiej marki Berg cechuje niezwykła jakość, oraz dbałość o szczegóły. Wyglądają świetnie, ale ich wygląd jedynie potwierdza klasę tych produktów. Berg posiada modele, które są przeznaczone wyłącznie dla dzieci, ale również w pełni profesjonalne trampoliny ogrodowe, na których skakać mogą także dorośli.

Trampolina dla najmłodszych

Trampolina Berg Talent Comfort 180 cm

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina dla najmłodszych, trampolina do ogrodu, brykacze.pl, trampolina berg

Podstawowy model trampoliny Berg – seria Talent – jest idealnym zakupem na prezent dla dzieci w wieku od 2 lat. Jest stosunkowo niedroga, ale spełni oczekiwania maluchów, które dopiero będą się uczyć skakania na trampolinie. Przedstawiony model jest o przekątnej 180 cm, ale dostępne są również większe rozmiary trampolin tego typu.

Trampolina dla dzieci

Trampolina Berg Favorit Deluxe 270 cm

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg, brykacze.pl

Seria Berg Favorit to trampoliny, które również doskonale sprawdzą się dla maluchów, ale jednocześnie posłużą też starszym dzieciom. Dostępne są w większych rozmiarach, więc jest również możliwość używania takiej trampoliny przez kilkoro dzieci jednocześnie.

Trampolina dla dzieci i dorosłych

Trampolina Berg Champion 380 Deluxe Twinspring Gold

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina dla dorosłych, trampolina berg, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Przechodzimy do modeli, które mogą być używane przez dorosłych. Trampoliny Berg Champion posiadają wytrzymały stelaż, oraz matę, a także najlepsze sprężyny Twinspring Gold, które zwiększają obszar idealnego wybicia. Dostępne są w największych rozmiarach, czyli aż do 430 cm przekątnej.

Profesjonalna trampolina ogrodowa

Trampolina Berg Elite+ 430 cm T-Series Twinspring Gold

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg, brykacze.pl

Berg Elite+ to w pełni profesjonalne trampoliny ogrodowe, na których można śmiało ćwiczyć sztuczki i akrobacje. Idealnie nadaje się dla dorosłych, ale nie oznacza to, że nie mogą na niej skakać również dzieci. Jest to produkt uniwersalny i kompletny. Dzięki użytym sprężynom Twinspring Gold, obszar idealnego wybicia jest większy, a zastosowana w macie technologia AirFlow powoduje, że wybicie jest silniejsze.