Rynek sprzedaży internetowej to jeden z najprężniej rozwijających się rynków na świecie. E-commerce, bo tak zwykło się go nazywać, odnosi ogromny sukces, oraz jest częstym wyborem na założenie nowej firmy.

Również hurt przenosi się powoli do internetu. Wiele hurtowni zabawek działa już online, a coraz więcej przenosi swoją działalność do sieci. Jedną z takich hurtowni jest Leker.pl – importer i dystrybutor zabawek renomowanych marek.

Hurtownia zabawek online

Zalety hurtowni online są oczywiste: możemy w szybkim czasie przejrzeć setki, produktów, oraz równie szybko złożyć zamówienie. Istnieją poza tym systemy, które integrują stany magazynowe sklepów z hurtownią, co znacznie ułatwia pracę.

Hurtownia nie tylko internetowa

Leker jednakże nie jest wyłącznie internetowym tworem. Firma posiada biuro handlowe, oraz magazyny w miejscowości Chynów – 50 km od Warszawy, w okolicy Grójca. Przedstawicieli Lekera można również poznać na licznych targach zabawek. Byli na targach w Norymbergii, w Hong Kongu, a już niebawem pojawią się na targach Kid’s Time Kielce.

Wyłączny dystrybutor

Leker.pl szczyci się mianem wyłącznego dystrybutora trzech renomowanych marek zabawek: Fisher Price Outdoor, Big, oraz Injusa. Są to bardzo popularni producenci, znani przede wszystkim ze względu na świetną jakość.