Przy wyborze dostawcy towaru, należy kierować się kilkoma bardzo istotnymi kryteriami. W przypadku zabawek, jest będą to na pewno dostępne marki – chcemy, żeby nasze dzieci bawiły się tylko porządnymi i sprawdzonymi zabawkami. Jeśli marka nie jest godna zaufania, to na pewno się nie sprzeda.

Drugie kryterium to wygodna i uczciwa współpraca. Dobra hurtownia zabawek oferuje różne modele współpracy, zapewnia wsparcie marketingowe, oraz w przypadku sklepów internetowych, udostępnia plik XML, służący do integracji stanów magazynowych.

Internetowa hurtownia zabawek Leker.pl spełnia te kryteria, a także posiada wiele innych atutów. Jednym z oferowanych modeli współpracy jest dropshipping. Polega to na bezpośredniej wysyłce towaru przez hurtownię na adres klienta sklepu.

Leker, oprócz tego że działa online, posiada również biuro handlowe i magazyny w miejscowości Chynów, która znajduje się koło Grójca, Warszawy, czy Piaseczna.

Hurtownia zabawek online to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Daje to wygodę składania zamówień o której godzinie chce klient. Nie jest ograniczony czasem i może skupić się na sprzedaży.

Marki, którymi może pochwalić się Leker, to przede wszystkim Smoby i Fisher Price. Są to marki światowej klasy, znane na całym świcie. Obaj producenci mają genialne zabawki ogrodowe w swojej ofercie, z tym że Fisher Price słynie z zabawek do domu i do ogrodu, uniwersalnych. Z kolei Smoby ma przeróżne zabawki dla najmłodszych – ma na przykład serię zabawek przeznaczonych dla dorosłych.