Wydawałoby się, że na to pytanie bardzo łatwo znaleźć odpowiedź. Okazuje się, że pomimo ogromnej oferty firm produkujących zabawki dla dzieci, wybór wcale nie jest łatwy.

Prezentem dla chłopca na urodziny może stać się Jupiter 2 w 1. Baza ratunkowa. Mali fani strażaka Sama chętnie zorganizują niejedną akcję ratunkową. Zabawka ta dysponuje różnymi efektami dźwiękowymi i świetlnymi. Wóz strażacki, dostępny w zestawie można łatwo otworzyć, by stworzyć stację ratunkową, potrzebną do ratowania  bohaterów bajki.

Zabawy w strażaka, lekarza, majsterkowicza są zabawami kreatywnymi, dlatego warto wspierać dzieci i dostarczać im potrzebnych akcesoriów, aby mogły rozwijać soje zainteresowania i zdolności.

 

Zanim chłopiec zostanie pilotem

Jeśli dziecko interesuje się lataniem to warto mu podarować Samolot Happy Jet. Dzięki niemu może odgrywać wiele ciekawych scenek, które mogą wydarzyć się na lotnisku i w samym samolocie. Zabawka ta rozbudza wyobraźnię, daje dziecku szansę na kreatywność. Rozwija procesy logicznego myślenia oraz uczenie się planowania i opowiadania o swoich przygodach.

Pamiętajmy, by zabawka dla dziecka na urodziny, była odpowiedzią na jego oczekiwania. Pokażmy dziecku, że słuchamy tego, co do nas mówi i wiemy, o czym marzy i czego najbardziej pragnie.